Друк

Минув перший день підготовки студентів до літньої роботи з дітьми. Насичений день. Багато позитивних емоцій. Яскраві, цікаві виступи майбутніх вожатих. Відбулося відкриття табірної зміни, кожен загін відповідально віднісся до підготовки, вибору назви і бевізу загону. Гідне представлення.

В актовій залі, на загальних зборах, завідувач шкільним віддленням №1, викладач БЖД – Орловська Л.О., ознайомила студентів з технікою безпеки, видами інструктажів, які повинні отримати студенти в таборі та ознайомити дітей з ними. Пояснила, яку відповідальність ми несемо (дисциплінарну, адміністративну, кримінальну).

Після чого студенти-практиканти були ознайомлені зі спеціфічними особливостями проведення організаційного періоду. Викладачі образотворчого мистецтва чітко та ґрунтовно продемонстрували, як саме повинен бути оформлений загоновий куточок. Які рубрики є обов'язковими, які можуть змінюватися. Показали багато різних прикладів загонових куточків минулих років, звернувши увагу на недоліки кожного та типові помилки. Все це сприятиме кращому, ефективнішому створенню загонових куточків у таборах.

Кожен загін рухався по станціях, відвідували майстерню, де вдосконалювали свої здобуті навички та розвивали творчість,креативність. Створювали загонові куточки, вироби з серветок, малювали, дізналися більше про багато різних видів технік малювання.

І найцікавішим для студентів був "Вечір знайомств" - урочисте відкриття табірної зміни. Всі групи, без виключень, підготували неймовірні, веселі, яскраві, емоційні виступи. Співали, танцювали, показували гумористичні сценки тощо. Також вразив оригінальний, креативний підхід до вибору костюмів деяких загонів.

Після такого концерту студенти урочисто дали клятву вожатого, яку обіцяли дотримуватись.

І студенти, і викладачі вийшли з зали з піднесеним настроєм та з позитивними емоціями.

Дякуємо за підготовку та проведену роботу студентам та шановним викладачам! Хай кожен день несе стільки ж емоцій, цікавих занять та виступів.

Фотозвіт