Друк

29-31 травня в ЗПК  проходив табірний збір  3-А,Б,В,Г, 2-Є студентів курсів сп. «Початкова освіта» та студентів 3 курсу сп. «Образотворче мистецтво»

ХХІ ст. увійшло у двері наших будинків, у ворота літніх оздоровчих таборів. Ми поступово входимо, сприймаємо його закони і у міру своїх можливостей створюємо його. І у цьому входженні завжди виникає  пошук власного світу як єдиного шляху розвитку себе. Це дуже широкий світ, але в ньому є один простір, який називається суверенним, незалежним – це вільний час канікул і відпусток.

      Соціальні потрясіння і зміни у суспільстві не розрушили концепції, педагогічні уявлення про те, що робити з дітьми у літній час. У центрі діяльності ЛОТ в наш час є дитина, тому у фокусі особистісно значима (орієнтована) педагогіка, сутність якої у тому, що підростаюча дитина сама організовує своє життя:

1)      оцінює поступки через ставлення до себе;
2)      сама робить вибір і несе за це внутрішню відповідальність.

Повага до можливостей дитини – це особлива мораль табору, через цю мораль треба будувати взаємовідносини з дітьми. Це «зона підвищеного ризику», це соціально значимий час самоутвердження, самореалізації дитини, пошуку себе серед інших і навіть у Всесвіті.

Студенти Запорізького педагогічного коледжу творчо готуються до цієї роботи.