Відповідно до наказів Департаменту освіти і науки ЗОДА «Про проведення І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», «Про проведення І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», плану роботи коледжу, наказу по коледжу «Про проведення олімпіади з української мови» цикловою комісією викладачів філологічних дисциплін 09 листопада 2018 року було проведено Тиждень української мови і літератури, а саме: І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, І етап регіональної олімпіади з української мови серед студентів 3-4 курсів. Призові місця посіли такі студенти:

  • у І етапі  ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, І етапі  регіональної олімпіади з української мови серед студентів 3-4 курсів

1 місце – Сафонова А. (2 Б шк.); Денисенко К. (3 Б шк.) //викл. Лапіна А.О., Акопян А.В.

2 місце – Шаповалова О. (2 А шк.), Сьомченко А. (2 Б шк.); Лейба Я. (3 Б шк.)  // викл. Лапіна А.О., Акопян А.В.

3 місце -  Науменко А. (2 Б шк.); Петренко Р. (3 А шк.)  // викл. Лапіна А.О., Гафарова Т.М.

  • у І етапі  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1 місце - Денисенко К.  (3 Б шк.) // викл. Гафарова Т.М.

2 місце – Хоренженко А. (1 Б шк. ) // викл. Лапіна А.О.

3 місце – Тимцьо Є. (1 А шк. ) // викл. Гафарова Т.М.

     Наступним кроком був обласний етап вищезазначених конкурсів та олімпіад, які відбулися у грудні поточного року у Запорізькому колегіумі «Мала гуманітарна академія», а саме:

  • обласний етап  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 08. 12. 2018 р.     з таким результатом:

1 місце - Денисенко К.  (3 Б шк.) // викл. Гафарова Т.М.

  •  обласний етап  ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – 22. 12. 2018 р. з такими результатами:

1 місце – Сьомченко А. (2 Б шк.)

2 місце – Шаповалова О. (2 А шк.)

3 місце -  Сафонова А. (2 Б шк.)// викл. Лапіна А.О.

До того ж у День української писемності та мови  9 листопада  всі охочі студенти коледжу, викладачі, працівники бібліотеки мали нагоду долучитися до написання ХVІІІ Радіодиктанту національної єдності на Українському радіо. І студентка 3 курсу групи Б шкільного відділення Денисенко К. стала переможницею і навіть мала таку змогу поспілкуватися особисто у Фейсбуці з Олександром Авраменком – автором диктанту, теле- та радіоведучим, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка (з 1996).

10 вересня 2018 року відбулося засідання науково-методичної ради Педагогічного коледжу комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.

Порядок денний

1.Обговорення  плану науково-методичної роботи коледжу та плану засідань  науково-методичної ради  на 2018-2019 навчальний рік. Особливості організації методичної роботи  в 2018-2019 н. р.

2.Обговорення  основних напрямків навчально-виховного процесу.

3.Обговорення навчальних програм.

Ухвалили

  1. Схвалити план науково-методичної роботи  коледжу, план засідань науково-методичної ради  на 2018-2019 навчальний рік та покласти його в основу планування роботи циклових комісій і викладачів.
  2. Інформацію взяти до відома та керуватися нею в здійсненні освітнього процесу.
  3. Схвалити навчальні програми та подати в.о. директора коледжу на затвердження.

29 січня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради коледжу, на якому розглядалося питання: ефективне навчальне заняття: секрети підготовки та проведення.

Детальніше: Засідання ПP...