12 грудня 2018 року 12 студентів 1-го курсу та 24 студенти 2-го курсу Педагогічного коледжу Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії стали учасниками IX Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Greenwich-2018". Організацію та проведення конкурсу у нашому закладі забезпечили викладачі: Т.Л.Гостєва (відповідальна за зв'язок з Оргкомітетом - ЦТІ "CLEVER") та О.В.Євенко, К.О.Гузенко, О.В.Неборачко. Під час виконання завдань студенти продемонстрували володіння соціокультурною компетенцією, а також - знання лексики та граматики англійської мови.

Чекаємо на результати!

17-19 жовтня на базі Запорізького ОІППО відбувся тренінг для викладачів закладів вищої освіти, які забезпечують підготовку початкових класів до роботи в НУШ. У заході брали участь науково-педагогічні працівники ЗНУ, Бердянського ДПУ, Мелітопольського ДПУ і команда викладачів Педагогічного коледжу. В плідній творчій атмосфері слухачі ознайомились з новими  технологіями і стратегіями початкової освіти, застосували нові знання на тренінгах.

Дякуємо викладачам інституту і кураторам тренінгу за високий професіоналізм, креативність і емоційність.

26 вересня 2018 року у комунальному вищому навчальному закладі «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського»  Кіровоградської обласної ради відбулося засідання Ради директорів (за участі заступників директора та завідувачів навчально-методичних кабінетів) педагогічних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Південного регіону України.

Учасники наради окреслили головні завдання та спланували роботу регіональних методичних об’єднань на 2018-2019 навчальний рік, обговорили особливості організації навчально-виховного процесу та підготовку педагогічних кадрів для роботи в «Новій українській школі» у вищих педагогічних навчальних закладах І-ІІ  рівнів акредитації  у новому навчальному році; незабутні спогади у гостей Олександрії залишила фольк-толока «Свято Хліба» та відвідання державного педагогічно-меморіального музею В.О. Сухомлинського в смт. Павлиш Онуфрієвського району Кіровоградської області.

З 20 по 23червня на базі коледжу проведено тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці». Організатори тренінгу - Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Центр «Освіта та громадянське суспільство») та Обласний центр патріотичного виховання молоді. Учасники тренінгу — класні керівники коледжу.

Метою тренінгової програми є: підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Програма тренінгу складалася з різних блоків, а саме: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Національно-патріотичне виховання у викликах часу», «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання», «Аргументація у національно-патріотичному вихованні», «Суспільна солідарність і партнерство у патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Форми патріотичного виховання з доведеною ефективністю», «Маніпуляція як загроза у національно-патріотичному вихованні», «Участь дітей у житті суспільства як вияв патріотичної позиції».

 

Після закінчення тренінгу всім учасникам вручили сертифікати.

18-20 червня 2018 року у Комунальному вищому навчальному закладі «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради  проходила дидактико-методична сесія, спрямована на підготовку тренерів  освітнього простору проекту «На крилах успіху». Тренінг об’єднав  вчителів – однодумців з різних областей України. Учасники тренінгу оволодівали методологією освітнього проекту.  Три дні роботи  надихали на творчість, креативність, прагнення працювати по-новому. Учасники сесії ознайомилися з навчально-методичним забезпеченням навчального процесу, проводили толоки, розробляли конспекти , презентували фрагменти занять, вдосконалювали професійні вміння і навички.

Дякуємо тренеру Смолі Лілії Іванівні  за компетентну організацію і проведення дидактико-методичної сесії!