З 20 по 23червня на базі коледжу проведено тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці». Організатори тренінгу - Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Центр «Освіта та громадянське суспільство») та Обласний центр патріотичного виховання молоді. Учасники тренінгу — класні керівники коледжу.

Метою тренінгової програми є: підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Програма тренінгу складалася з різних блоків, а саме: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Національно-патріотичне виховання у викликах часу», «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання», «Аргументація у національно-патріотичному вихованні», «Суспільна солідарність і партнерство у патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Форми патріотичного виховання з доведеною ефективністю», «Маніпуляція як загроза у національно-патріотичному вихованні», «Участь дітей у житті суспільства як вияв патріотичної позиції».

 

Після закінчення тренінгу всім учасникам вручили сертифікати.

26 вересня 2018 року у комунальному вищому навчальному закладі «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського»  Кіровоградської обласної ради відбулося засідання Ради директорів (за участі заступників директора та завідувачів навчально-методичних кабінетів) педагогічних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Південного регіону України.

Учасники наради окреслили головні завдання та спланували роботу регіональних методичних об’єднань на 2018-2019 навчальний рік, обговорили особливості організації навчально-виховного процесу та підготовку педагогічних кадрів для роботи в «Новій українській школі» у вищих педагогічних навчальних закладах І-ІІ  рівнів акредитації  у новому навчальному році; незабутні спогади у гостей Олександрії залишила фольк-толока «Свято Хліба» та відвідання державного педагогічно-меморіального музею В.О. Сухомлинського в смт. Павлиш Онуфрієвського району Кіровоградської області.

18-20 червня 2018 року у Комунальному вищому навчальному закладі «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради  проходила дидактико-методична сесія, спрямована на підготовку тренерів  освітнього простору проекту «На крилах успіху». Тренінг об’єднав  вчителів – однодумців з різних областей України. Учасники тренінгу оволодівали методологією освітнього проекту.  Три дні роботи  надихали на творчість, креативність, прагнення працювати по-новому. Учасники сесії ознайомилися з навчально-методичним забезпеченням навчального процесу, проводили толоки, розробляли конспекти , презентували фрагменти занять, вдосконалювали професійні вміння і навички.

Дякуємо тренеру Смолі Лілії Іванівні  за компетентну організацію і проведення дидактико-методичної сесії!

17 травня 2018 року викладачі циклової комісії математичних дисциплін і інформатики у складі: Смоляка В.М., Чечені В.С. та Бородіна А.А. - провели майстер-клас «Використання хмарних технологій в освітньому процесі.» В ході якого, учасникам заходу була продемонстрована системна робота з використанням інтернет-сервісів під час занять (Google+, ClassRoom, Qizizz, Padlet, Mindomo), які сприяють сучасній підготовці майбутніх вчителів початкової школи.

03 та 07 травня 2018 року в рамках місячника науки і творчості проведені методичні круглі столи  «Презентація і обговорення педагогічного тренажера».Над проблемою  колектив коледжу  працював впродовж року.Цікаву систему відпрацювання і закріплення студентами професійних навичок, формування професійних компетентностей представили на обговорення викладачі Євенко О.В.та Гузенко К.О.,Ляшенко І.А., Мельник І.М., Гужва О.І., Газюкіна І.Л.,Ткачук Т.О., Рибенчук Н.І., Олійник А.П.Викладачі надзвичайно творчо підійшли до розвязання проблеми, запропонували цікаві варіанти тренажерів.Сподіваємося, що розроблені завдання сприятимуть студентам набувати професійних компетентностей, творчо застосовувати знання і уміння у майбутній професійній діяльності.

10 травня 2018 року викладачі природничих дисциплін Олійник А.П.і Коваль Н.М. провели майстер-клас « НУШ - розвиток критичного мислення». Учасники заходу не лише мали змогу ознайомитися з методами розвитку критичного мислення, але й самі із задоволенням взяли участь у роботі творчих груп. Пошук шляхів вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців продовжується!