В понеділок, 26 лютого 2018 року, відбувся практичний семінар для вихователів Хортицького територіального відділу освіти з питання «Логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку». Учасники заходу мали можливість активізувати, розширити та систематизувати власні знання та вміння щодо сенсорно-пізнавального розвитку дошкільників засобами інноваційних технологій (блоків З. Дьєнеша, паличок Д.Кюізенера).

Фотозвіт

Вітаємо з перемогою Олександра Миколайовича Мельника та Аліну Карапейчик у ВСЕУКРАЇНСОМУ КОНКУРСІ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЇ — 2017, за статтею “Перетворює з легкістю квест на пригоду навчальний процес”

Науково-методичний журнал “Учитель початкової школи” №3, 2018, ст.3-5.

21 лютого 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради розпочався дводенний тренінг для вчителів Запорізької області щодо впровадження Концепції «Нова українська школа» в закладах початкової освіти.

 

Вітаємо учасників тренінгу!

Раді зустрічати випускників коледжу, які знову завітали до рідного закладу на навчання

Тренери – викладачі-методисти педагогічного коледжу.

Бажаємо всім успіхів!

12.02.2012 року презентували творчий звіт викладачі, які атестуються: Рядинська І.А., Пінжакова Г.М., Петриченко Н.Л., Соляник М.І.

Творчий звіт - це педагогічні узагальнення, аналітика, роздуми, педагогічні діалоги, це презентація творчої майстерні викладача. Це завжди корисно, повчально, цікаво. Вітаємо колег з професійними досягненнями.

11 січня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради відбулося сумісне засідання круглого столу викладачів коледжу з викладачами Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького.

Тема обговорення «Підготовка майбутнього вчителя початкової школи в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

Учасники круглого столу зацікавлено обговорювали проблеми:

  • формування культурно-освітнього простору майбутнього вчителя в Концепції НУШ;
  • розвиток критичного мислення студентів;
  • практико-орієнтовне спрямування роботи Центру корекційно-розвивальних технологій ;
  • особливості підготовки майбутніх вчителів початкової школи до роботи за Всеукраїнським навчально-педагогічним проектом «Інтелект України» ;
  • підготовка майбутніх педагогів до реалізації екологічної освіти в контексті роботи студентської наукової екологічної лабораторії «Екологічна освіта для сталого розвитку»