Друк

30.01.17р. відбулось засідання круглого столу викладачів природничих дисциплін і соціально-гуманітарної підготовки  з вчителями початкових класів Хортицького району з теми: «Інтеграція  змісту навчання як шлях формування предметних компетентностей молодшого школяра».

Зі вступним словом виступив О.М. Мельник - директор педагогічного коледжу, кандидат педагогічних наук, який визначив коло актуальних проблем сучасної освіти серед яких інтеграція змісту навчання в початковій школі є надзвичайно важливою і сприяє формування предметних компетентностей молодшого школяра.

 

Виступили викладачі комісії з питаннями:

Інтеграція змісту навчання як шлях формування предметних компетентностей молодшого школяра. Види інтеграції. Інтегрований урок. 0лійник А.П.

Правові аспекти освіти і виховання молодшого школяра. Орловська Л.О.

В методичному калейдоскопі викладачі комісії поділились баченням проблеми інтеграції в різних напрямках:

«Використання інтерактивних методів навчання для формування здорового способу життя», Долденко В.Л.; «Я – українець», Дерев’янко В.Л.; «Рослини і тварини – символи України», Пінжакова Г.М.; «Окремі аспекти формування навичок особистої гігієни дитини молодшого шкільного віку», Петриченко Н.Л.; «Елементи фізики в початковій освіті», Лисенко Н.О. та ін.

Виступила керівник районного методичного центру вчителів початкових класів Хортицького району Асмєткіна А.І., яка високо оцінила зміст одержаної інформації, і підкреслила актуальність даної проблеми та необхідність її реалізації на сучасному етапі розвитку початкової освіти.

Робота круглого столу завершилась практикумом – роботою в групах за методом шести капелюхів та обміном думками з проблеми інтеграції змісту навчання в початковій школі.