Друк

    Панорамою творчих знахідок  стали звіти викладачів  педагогічного коледжу  за міжатестаційний період.  У  звіті до атестації викладач дошкільних дисциплін Чуйкіна Л.А.  презентувала свій авторський сайт «Пензлик» https://penzlikzp.jimdofree.com, який містить  її багаторічний досвід з викладання художньо – естетичних дисциплін. Корисна інформація для студентів, викладачів, педагогів закладів дошкільної освіти. Цей інтернет - ресурс розміщено на сайті кафедри дошкільної освіти ЗОІППО та рекомендовано територіальним відділом освіти Хортицького району для використання педагогами базових ЗДО.

 

    Панорамою творчих знахідок  стали звіти викладачів  педагогічного коледжу  за міжатестаційний період.  У  звіті до атестації викладач дошкільних дисциплін Чуйкіна Л.А.  презентувала свій авторський сайт «Пензлик» https://penzlikzp.jimdofree.com, який містить  її багаторічний досвід з викладання художньо – естетичних дисциплін. Корисна інформація для студентів, викладачів, педагогів закладів дошкільної освіти. Цей інтернет - ресурс розміщено на сайті кафедри дошкільної освіти ЗОІППО та рекомендовано територіальним відділом освіти Хортицького району для використання педагогами базових ЗДО.

14.02 2019 року Людмила Анатоліївна провела відкрите практичне заняття з методики зображувальної діяльності зі студентами 3-А сп.012 Дошкільна освіта. Фахівці відзначили високий рівень проведення заняття та грунтовну методичну підготовку викладача. Студенти третього курсу продемонстрували практичні вміння з використання прийомів арт – технології: прийом «входження в картину», вправи зі словником художника, прийом інсталяції з тканиною, прийом імпровізації та фантазування.

 Людмила Анатоліївна, зображуючи варіанти малювання дерев поєднувала володіння технікою малювання та прийоми стимулювання розвитку творчих здібностей студентів. На етапі рефлексивного моменту заняття була організована виставка студентських робіт, які прикрасили Диво-дерево.

Я, особисто  багато чого почерпнула для себе на занятті. Дивовижно розмаїтий, багатовимірний і щедрий у джерелі творчості  талант Людмили Анатоліївни! Побачила можливості студентів, систематизовану роботу викладача, яка разом зі студентами зуміла проспівати гімн прекрасному та зачарувати усіх нас своїм професійним запалом.

В.Г. Кострікова