Літо у дошкільних закладах

Згідно діючих навчальних планів студенти 3-А курсу сп. 5.01010101 «Дошкільна освіта» проходили літню педагогічну практику з 24.05 до 21.06.17р. у базових дошкільних закладах м. Запоріжжя № 231, 235, 240, 282, 287, 291.

15 червня 2017 року в ДНЗ № 240 “Іволга” була проведена спортивно- музична розвага з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку, на тему “Літо — 2017 радо зустрічаєм”. Цю розвагу спланували, організували і провели студенти ЗА курсу спеціальність 5.01010101 “Дошкільна освіта” Маловічко Юлія Олександрівна, Мельничук Дар’я Вадимівна, Щербина Анна Олегівна, Найденко Жанна Федорівна, Левченко Діана Резванівна під керівництвом методиста ЗПК Кострікової Валентини Григорівни.

Спортивно-музична розвага проводилася на спортивній ділянці дитячого садка, яка була відповідно прикрашена кольоровими кульками, прапорцями. Ведучою спортивно-музикальної розваги була студентка-практикантка  Щербина А.О., допомагала їй вести це свято Маловічко Ю.О. Під час цієї розваги виконували пісню “Дзвінкі долоньки”, танцювали танці - “Фіксики”, “Соку-соку”, “Вперед 4 кроки”. Також з дітьми були проведені рухливі ігри: “Гаряча картопля” (для дітей молодшого дошкільного віку), “Не впусти м’яч” (для дітей середнього дошкільного віку). Особливий інтерес у дітей викликала гра “Засолимо кавуни”, яка була проведена з дітьми старшого дошкільного віку. Клоун повторив із дітьми правила поведінки під час купання в природних водоймищах у вигляді гри-протиріччя “Так - нетак”.

Із захопленням зустріли діти прихід Літа та його помічників Сонечка та Дощик (ролі виконували студенти практиканти Мельничук Д.В, Найденко Ж.Ф., Левченко Д.Р.), які організували з дітьми естафети: “Попади у ціль”, “Хто швидше”, “Боулінг”.

Уся спортивно-музична розвага супроводжувалася бадьорою, веселою, енергійною музикою, що заохочувала дітей до танців, ігор, пісень. У процесі цього заходу було використано м’ячі, кеглі, обручі, повітряні кульки, палиці, мішки.

Проведення розваги було підсумком літньої педагогічної практики студентів, які показали, що практика навчила організовувати дітей різних вікових груп, проводити дидактичні та рухливі ігри з дітьми, добирати цікаві форми роботи, використовувати нетрадиційні методи та прийоми роботи з дітьми. Проведення цього заходу принесло велике естетичне задоволення дітям і студентам-практикантам.