Мої сходинки до професії вихователя

 Дерево педагогічного щастя на сцені актової зали  коледжу очікувало на зустріч з  учасниками конкурсу « Мої сходинки до професії вихователя», що традиційно проходить  серед студентів груп нового набору дошкільного відділення.

  Директор Педагогічного коледжу Хортицької національної академії, кандидат педагогічних наук, доцент  Лопатинська Наталія Анатоліївна  урочисто привітала студентів  і зазначила,  що професія вихователя поєднує в собі так багато: таланти лагідної матері і дослідника світу, актора і художника, поета і майстра на всі руки.

 

Студенти  Білан Анна, Зуй Яна,  Мажиновська Поліна, Меркулова Анастасія, Петецька Ірина,    Моторіна Таїсія, Горгун Тетяна, Демешко Катерина та Мар’єнко Анастасія  у своїх виступах  випромінювали   щиру любов до майбутньої професії та показали свої природні обдарування,  таланти та творчість у конкурсах « Візитна картка», « Чарівний капелюшок», «Еники –Беники», « Мій коник».

Шановне  та компетентне журі у складі Редько О.О.- заступника директора з виховної роботи, Оласюк Ю.В. – завідувача   відділення підготовки вчителів з дошкільної освіти, студентки  Іллінової Є.( 2- А дшк), викладачів  Зінченко О.А., Кострікової В.Г, визнали, що всі  дівчата талановиті і заслуговують номінацій конкурсу: «Міс Чарівність», «Міс Геніальність», «Міс Грація», «Міс Артистичність», «Міс Талановитість»,             «Міс Поетичність», « Міс Золоті руки», «Міс Глядацьких симпатій». Усі конкурсантки були  нагороджені грамотами і подарунками.