Знайомство з факультетами ХНА

20 жовтня 2018 року в Хортицькій національній академії пройшов День відкритих дверей. Студенти випускних груп разом з завідуючою відділення підготовки вчителів дошкільної освіти  Оласюк Ю.В. завітали до закладу для того, щоб ознайомитися з його факультетами та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

Для детального ознайомлення зі специфікою діяльності закладу абітурієнтам було запропоновано відеофільм про навчання і творче зростання студентів у Хортицькій академії, а також концерт-презентацію, підготовлений студентами вишу.

 

Подальша робота з метою детального ознайомлення зі специфікою та особливостями спеціальностей продовжилася безпосередньо на факультетах, кафедрах у формі майстер-класів від викладачів: «Майстерня соціальної успішності», «Оздоровча гімнастика», «Логопедичні родзинки», «Психологічний тренінг «Моє Я та вибір професії» , «Формула Нової української школи», «ADOBE PHOTOSHOP для всіх», «Техніка «Монотипія», «Мистецтво вечірнього макіяжу та зачіски», «Осіння казка», «Туристичне Запоріжжя», «Майстерність менеджера», «Чарівний світ одягу».