31.03.14 свято Зустрічі випускників

Друк
Категорія: Виховні заходи
Опубліковано П'ятниця, 04 квітня 2014 Автор svm_a

   Традиційно в останню суботу березня колишні студенти  минулих років злетілися на зустріч зі своєю юністю, на свято добрих спогадів.
   29 березня в коледжі відбулось, відлунало Свято зустрічі випускників. Гамірно, тепло і світло було цього дня у ЗПК. Гамірно від «А пам’ятаєш?», світло від сяючих поглядів викладачів, тепло від щирих слів вдячності від випускників.
   Теплими словами та найкращими побажаннями зустрів колишніх випускників директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент О.М.Мельник.
   Для гостей святкового вечора була підготована цікава програма: музичні вітання від солістів-студентів коледжу, запальний танець, виступи вокального   ансамблю української пісні «Хортичаночка», жарти та сюрпризи від викладачів.
   Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена  спогадами про юність, про цікаві уроки і галасливі перерви, дружбу і, звичайно ж, перше кохання…
   Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  десять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднали вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.
   Хоча не можливо передати все те, що було на зустрічі, але ці фото допоможуть тим, хто не прийшов, відчути себе часткою дійства.
 


Додати коментар


Захисний код
Оновити