Академічна доброчесність...

25.11.2019 р. Проведено старостат відділення підготовки вчителів початкових класів. Завідувач відділення Орловська Л.О. детально зупинилася на дуже важливому питанні, а саме: академічна доброчесність. Увага акцентувалася на дотриманні здобувачами освіти академічної доброчесності (відповідно до статті 42 Закону «Про освіту»). 

Усі студенти відділення опрацюють нормативний документ, щоб дотримуватись академічної доброчесності під час захисту курсових робіт, складанні семестрових екзаменів. Майбутній вчитель має бути зразком доброчесності.

Тематичний тиждень 30/09-04/10

Тематичний тиждень (30.09 - 04.10) присвячений Дню європейських мов та святкуванню Дня вчителя.

Чергова група: 2-Б Спеціальність 013 Початкова освіта.

Класний керівник: Горохова Ю.С.

План заходів

30.09

  • радіолінійка, присвячена Дню європейських мов. Вітання викладачів та студентів, музичний супровід мовами європейських країн
  • привітання працівників бібліотеки з їх професійним святом
  • оформлення коледжу інформативними листівками до Дня європейських мов

 


01.10

Детальніше: Тематичний...

Відділення підготовки вчителів з початкової освіти

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛЕННЯ КОЛЕДЖУ (Спеціальність 013 Початкова освіта)

Люди двох професій не мають права на помилку – вчитель і лікар.

Вчитель - три склади.
Не так вже і багато,
А скільки умінь вміщує воно!
Вміння мріяти!
Вміння ризикувати!
Вміння віддавати себе роботі!
Вміння вчити!
Вміння творити!
Вміння дітей беззавітно любити!
Вчитель - три склади.
Але як це багато!
І це покликання вам Богом дано!

            Керує роботою відділення підготовки вчителів початкових класів Орловська Людмила Олексіївна викладач вищої категорії, викладач-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України» і знаком «Антон Макаренко».

Завідувач відділення 

Орловська Людмила Олексіївна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 286-23-63

На відділенні 18 академічних груп, в яких навчається 398 студентів. Підготовка фахівців за спеціальністю 013 Початкова освіта здійснюється на підставі відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти (Наказ Міністрества освіти і науки України від 19.12.2016р. №1565  спеціальність 013), на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

            Крім основної спеціальності – вчитель початкової школи, випускники отримують одну із додаткових кваліфікацій (на базі 9 класів):

  • вчитель іноземної мови початкової  школи;
  • вчитель інформатики початкової школи;
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • організатор спортивних секцій та клубів.

         Підготовку фахівців на відділенні здійснюють 57 викладачів, більшість з яких мають кваліфікаційну категорію – вища, звання викладач-методист і кандидати педагогічних наук Лопатинська Н.А.

            Педагогічним колективом відділення проведена значна робота з навчально-методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін, розроблені лекції, плани семінарських занять, інструкції або методичні рекомендації.

           Пріоритети особистісної освіти покладено в основу роботи викладацького колективу, «відкрити в кожній людині її задатки та здібності, дати їй щастя цікавої, інтелектуальної повноцінної творчої праці» (В. Сухомлинський).

       Для розвитку творчих здібностей студентів, їх інтелекту на відділенні працює наукове студентське товариство, члени якого неодноразово були переможцями олімпіад, конкурсів.

            Студентки мають можливість займатися у предметних гуртках , спортивних секціях, колективах художньої самодіяльності.

          Випускники спеціальностей 013 Початкова освіта та 5.010102 «Початкове навчання» отримують диплом державного зразка про неповну вищу освіту і кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», що дає їм можливість продовжити навчання за скороченим терміном у ВНЗ III – IV рівня акредитації: Хортицька національна навчально – реабілітаційна академія, Запорізький національний університет, Класичний приватний університет, Бердянський та Мелітопольський педагогічні університети. Випускники відділення працюють у закладах освіти Запорізької області на посадах вчителя, завуча, директора, завідуючих райвно, на керівних посадах у органах управління освітою, державній службі.

                Виявом студентського самоврядування на відділенні є старостат, засідання якого проводяться щотижня.

  

          Старости груп:

4-А – Пересаденко Анастасія Костянтинівна

4-Б – Кудієнко Марина Юріївна

4-В – Маловецька Наталія Геннадіївна

4-Г – Кукіна Анастасія Юріївна

3-Є – Кучкіна Катерина Олегівна

3-А – Розпутня Анна Олексіївна

3-Б – Дімітрова Діана Олегівна

3-В – Лотова Вікторія Андріївна

3-Г – Ісаєва Людмила Володимирівна

2-А – Плівачук Вікторія Костянтинівна

2-Б – Франчук Анастасія Андріївна

2-В – Сухова Анастасія Сергіївна

2-Г – Герасимук Інна Михайлівна

1-А – Альберт Ірина Ігорівна

1-Б – Рудош Анна Сергіївна

1-В – Горелікова Анастасія Сергіївна

2-Є – Захарченко Олександра Олександрівна

Гордість відділення, студенти, які мають високий рівень навчальних досягнень - для перегляду натисність ТУТ!

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

         1-А          1-Б

1-В

 

2-А

2-Б

          2-В           2-Г

3-А

3-Б

3-В

3-Г

          4-А          4-Б           4-В           4-Г

2-Є

3-Є

Матеріали на допомогу студентам

Поради студентам 2 курсу щодо складання державної підсумкової атестації

Рекомендації щодо написання і оформлення курсових робіт 

Довідник студента у питаннях та відповідях

Звіт про результати успішності та відвідування занять студентами відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2018-2019 н.р.

З метою правової освіти і правового виховання студентської молоді 25.03.2019р. було проведено для студентів 3 курсу сп.013 Початкова освіта виховний захід «Булінг, або шкільне цькування: виклики та протидія».

 

З метою правової освіти студентів, правового виховання і профілактики девіантної поведінки у підлітків, ознайомлення з видами адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх зав. відділенням підготовки вчителів початкових класів Орловською Л.О. було організовано і проведено 31.01.2019 р. для студентів сп. 013 «Початкова освіта» та 012 «Дошкільна освіта», які проживають у гуртожитку – зустріч зі старшим інспектором Хортицького районного відділу філії державної установи «Центр Пробації» в Запорізькій області Попко Р.С. та інспекторами патрульної поліції відділу по зв’язкам з громадськістю Юиковською І.П., Богулою Г.М. з теми «Соціальні небезпеки: алкоголізм і тютюнопаління. Юридична відповідальність неповнолітніх». Студенти отримали великий об’єм інформації, розширили свою обізнаність з адміністративного права і з питання кримінальної відповідальності неповнолітніх, переглянули фільм «Сповідь неповнолітнього злочинця».