Клуб педагогічних зустрічей

11 листопада викладачем педагогіки Іщенко Іриною Володимирівною було організовано та проведено педагогічну зустріч для студентів 2-х, 3-х курсів спеціальності 013 Початкова освіта з вчителем початкових класів ЗОШ№106 Письмиченко Оленою Вікторівною.

Майбутні вчителі дізнались про використання сучасних освітніх технологій в НУШ, ознайомились із етапами створення лепбуків та їх різновидами. Студентам було продемонстровано зразки лепбуків, зроблених молодшими школярами.

Сподіваємось, що вивчення педагогічного досвіду вчителів початкової школи, допоможе студентам успішно здійснювати свою професійну діяльність.

Дитячий садок і Нова українська школа.

Що спільного між фундаментальними ідеями НУШ та сучасної дошкільної освіти? Які кроки забезпечать наступність між дошкільною і початковою освітою та які професійно-педагогічні компетентності необхідно сформувати у студентів коледжу відповідних спеціальностей для реалізації цієї наступності? Ці проблеми стали предметом розмови на спільному засіданні циклових комісій шкільної педагогіки і психології та викладачів дошкільних дисциплін нашого коледжу 11 листопада 2019 року.

Результати та перспективи вирішення означених проблем у Хортицькому районі м. Запоріжжя у своєму виступі розкрила методист територіального відділу освіти Анна Володимирівна Буцик.

Досвідом впровадження наступності між дошкільною і початковою ланками освіти збагатили учасників засідання представники комплексу «Гармонія+»: вихователь групи дітей старшого дошкільного віку, спеціаліст ІІ категорії Вергун Анна Анатоліївна та вчитель 2 класу НУШ, вчитель-методист Черкун Тетяна Василівна.

Фотозвіт

Зростаймо професійно

1 листопада 2019 р. на  тренінгах  зі спецкурсу «Підготовка до роботи в НУШ» викладачі-методисти ознайомили студентів педколеджу Хортицької національної академії з метою,  цілями  та основними аспектами процесу оцінювання в початковій школі; значенням формувального оцінювання; з видами та структурою учнівського портфоліо. Студенти з'ясували особливості викладання навчальних предметів, вчилися планувати  щоденні види діяльності для формування в учнів навичок самостійності, методично правильно організовувати дослідження на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

 Протягом дня Акопян А.В. та Ляшенко І.А. провели відкриті заняття з метою обміну досвідом щодо ефективних прийомів формування у студентів коледжу професійних компетентностей.

 Обговорення відкритих тренінгових занять дозволяє знайти оптимальні шляхи вирішення проблем у підготовці до професійної діяльності майбутніх вчителів початкової школи. 

Завершення спецкурсу «Підготовка до роботи в НУШ»

У педколеджі Хортицької національної академії 2 листопада 2019 року завершилося викладання спецкурсу «Підготовка до роботи в НУШ». Тренери ознайомили студентів із можливостями використання графічних редакторів у початковій школі для розвитку особистості учня; значенням проведення дискусійних форм роботи; особливостями застосування групових стратегій навчання на різних навчальних предметах; алгоритмами роботи над стратегіями розвитку критичного мислення. 91 студент отримав сертифікат, що підтверджує успішне завершення спецкурсу.

Впевнено йдемо до мети

У педагогічному коледжі Хортицької національної академії 31 жовтня 2019 р. продовжилися тренінги зі спецкурсу «Підготовка до роботи в НУШ». Тренери коледжу за допомогою активних видів діяльності залучали випускників до обговорення суперечливих питань, розвивали у студентів прагнення перевірити ті ідеї, що утворюються в спеціальній атмосфері навчання. Для студентів день був насичений позитивними емоціями, бажанням працювати в команді, навчитися ефективно використовувати сучасні підходи до організації освітньої діяльності в початковій школі.