Світла пам`ять

28 вересня 2018 р. пішла з життя викладач музичних дисциплін Запорізького педагогічного коледжу Олександра Миколаївна Руденко.

У 1958 році вона прийшла до педучилища, його колишня студентка, і пропрацювала тут усе своє життя,  доклала  всі свої сили, знання, вміння, щоб майбутні вчителі, вихователі були музично розвинутими та грамотними. Олександра Миколаївна викладала співи, фортепіано, була керівником хору впродовж 13 років. В області, починаючи з 1965 року проводились щорічні огляди художньої самодіяльності, на яких хор Олександри Миколаївни посідав 5 разів перше місце. Хор виступав на сцені педучилища, РБК, на підприємствах, в колгоспах з шефськими концертами.

Руденко О.М., маючи голос з чудовим тембром, постійно брала участь у концертах. Вона виступала і як солістка, і співала  в дуеті, тріо з викладачами. Все своє життя працювала О.М. Руденко з різними учнями. Вона вчила їх правильно співати, розширювала їх співацький діапазон, дбала про їх музичний кругозір та загальну культуру. Завжди зібрана, принципова, доброзичлива, вона була віддана своїй справі.

Для Олександри Миколаївни училище на все життя стало і першим домом, і другим. Після виходу на пенсію вона була частою гостею в коледжі,  викладачі музики запрошували її до себе на засідання комісії, на концерти, та завжди прислухались до її порад, ділились з нею своїми враженнями, планами.

За всім цим – великий професіоналізм та знання своєї справи Здавалося б, звичайне життя. Але за ним: і голодне дитинство, і страшна війна, і тяжкі післявоєнні роки. А за ними – красива людина з красивими справами. Такою вона була і залишиться в нашій пам’яті   -   Руденко Олександра Миколаївна.

 

 

Викладачі музичних дисциплін.

Увага! Увага! Увага! Конкурс «Інтелект-2018»

Шановні студенти-першокурсники!!!

08.10.18 в нашому коледжі відбудеться традиційний щорічний конкурс найрозумніших – «Інтелект-2018»!                                                                                

Заявки на участь подавайте

Юрченку К.І. (каб. 238)

Конференцію, присвячена 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського

Ти завжди у нашому серці…

25 травня2018 року після довгої і тяжкої хвороби пішла з життя талановита людина, випускниця відділення «Образотворче мистецтво»  2017 року

ЄРШОВА РАДХАРАНІ АНАТОЛІЇВНА

Радха (так називали її рідні, друзі і викладачі) народилася в Запоріжжі, навчалася в школі, мріяла малювати, тому і продовжила навчання в Запорізькому педагогічному коледжі. Протягом років навчання  наполегливо працювала над собою, щоб стати справжнім майстром, любила дітей, із задоволенням йшла на практику до школи. Любила тварин: так часто їх малювала.

Брала участь у багатьох конкурсах,  неоднорозово ставала призером, була переможицею «Обдарованість-2017» в номінації «Талант року». 

Життя Радхи обірвалося дуже рано і дуже трагічно. Світла, життєлюбна, креативна, прискіплива до своєї творчості  - вона ніби тільки зібралась намалювати свою найкращу картину, якби не …, так рано і так несправедливо.

Світла пам’ять про світлу людину назавжди залишиться в наших серцях.

Мир її праху.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Викладачі, студенти.