Ти завжди у нашому серці…

25 травня2018 року після довгої і тяжкої хвороби пішла з життя талановита людина, випускниця відділення «Образотворче мистецтво»  2017 року

ЄРШОВА РАДХАРАНІ АНАТОЛІЇВНА

Радха (так називали її рідні, друзі і викладачі) народилася в Запоріжжі, навчалася в школі, мріяла малювати, тому і продовжила навчання в Запорізькому педагогічному коледжі. Протягом років навчання  наполегливо працювала над собою, щоб стати справжнім майстром, любила дітей, із задоволенням йшла на практику до школи. Любила тварин: так часто їх малювала.

Брала участь у багатьох конкурсах,  неоднорозово ставала призером, була переможицею «Обдарованість-2017» в номінації «Талант року». 

Життя Радхи обірвалося дуже рано і дуже трагічно. Світла, життєлюбна, креативна, прискіплива до своєї творчості  - вона ніби тільки зібралась намалювати свою найкращу картину, якби не …, так рано і так несправедливо.

Світла пам’ять про світлу людину назавжди залишиться в наших серцях.

Мир її праху.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Викладачі, студенти.

 

Конкурс композицій!

21 квітня проводиться конкурс з композиції для учнів загальоосвітніх шкіл та спеціалізованих закладів освіти (база 9, 11 класів).

Формат виконання: А3, фарби, пензлі, палітра.

Реєстрація учасників9:30-9:55

Виконання завдання10:00-12:00

Підбиття підсумків13:00

Чекаємо!

Щеплення 4-5 квітня!

Увага! 4.04-5.04 — безкоштовно будуть робити щеплення від:

  • дифтерії (гостре антропонозне інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передавання збудника);
  • правця (гостре інфекційне захворювання, що уражає нервову систему, породжує тонічні і тетанічні судоми скелетних м'язових волокон, що призводять до асфіксії).

При собі мати ОБОВ`ЯЗКОВО: рукавиці (парні), шприц (2 мл).

Увага студентам 2-х курсів!!!

Консультації до ДПА з інформатики будуть проводитись з 20.03 по 30.04 в актовій залі. Графік консультацій і тематику можна переглянути ТУТ!