Свято останнього дзвоника 2019!

   В останній день травня о 8 год. на подвір'ї педагогічного коледжу Хортицької національної академії  зібралася   дружня родина викладачів, студентів та  схвильованих батьків. Зі святом Останнього дзвоника привітали проректор з навчальної роботи Елліна Позднякова - Кирбят’єва,  керуючий  справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, заступник голови Запорізької міської ради Анатолій Пустоваров. На свято завітав і заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району Віталій Крайнов.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Для  восьми випускних груп  він пролунав прощальною мелодією.

Теплі привітання, почесні грамоти, квіти, торти, пісні, прощальний вальс, слова вдячності випускників   - це традиційне свято Останнього дзвоника у нашому закладі.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

          Вдалої сесії, студенти!

І знову перемога викладачів...

28.05.2019р. відбулись змагання з волейболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Збірна команда педагогічного коледжу з волейболу у складі: Смоляка В.М., Шадова В.А., Чечені В.С., Поповича І.Ф., Бородіна А.А., Шолохової Є.В., Зінченка Р.В., Юрченка К.І., - зайняли І місце в обласних змаганнях серед викладачів вищих навчальних закладів. ВІТАЄМО З ЧЕРГОВОЮ ПРЕМОГОЮ!

Спортивна зустріч академії і педагогічного коледжу

14.05.19р. відбулась товариська зустріч викладачів і студентів Хортицької академії і педагогічного коледжу. Зустріч пройшла в теплій, спортивній атмосфері.

Рада ФК

І спогади линуть…

  Традиційно в останню суботу березня колишні студенти  минулих років злетілися на зустріч зі своєю юністю, на свято добрих спогадів, на  Свято зустрічі випускників.
Гамірно, тепло і світло було 30.03.2019 у Педагогічному коледжі. 
  Теплими словами та найкращими побажаннями зустріла колишніх випускників директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Н.А.Лопатинська, випускниця ювілейного 1989 року.


 Для гостей святкового вечора була підготована цікава програма: екскурсії коледжем, музичні вітання від солістів-студентів, запальний танець, виступи вокального   ансамблю української пісні «Хортичаночка».
  Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена  спогадами про юність, про цікаві заняття і галасливі перерви, дружбу.
   Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  десять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднали  викладачі,  незабутні пари, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.
  Хоча і не можливо передати все те, що було на зустрічі, але ці фото допоможуть тим, хто не прийшов, відчути себе часткою дійства.