Свято української мови

11 листопада 2019 року в педколеджі Хортицької академії відбулося свято, присвячене Дню української писемності та мови. Директор коледжу      Лопатинська Н.А. привітала переможців конкурсів з української мови та вручила цінні подарунки та грамоти. Пишаємося студентами, що посіли призові місця:

у І етапі  XX Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

І місце – Альберт Ірина  – 1-А шк. (Скрипник Л.Г.)

ІІ місце – Когут Олександра – 2-ОМ (Гафарова Т.М.), Компанієць Анастасія – 1-А шк. (Скрипник Л.Г.)

ІІІ місце – Рабченюк Поліна – 2-А шк., Тимцьо Єлизавета – 2-А шк. (Гафарова Т.М.)

у І етапі  регіональної олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а. Південного регіону України

І місце – Мухіна Ксенія – 2-Є шк. (Редько О.О.)

ІІ місце – Сьомченко Ангеліна  – 3-Б шк.,  Шаповалова Олександра – 3-А шк. (Лапіна А.О.)

ІІІ місце – Науменко Аліса – 3-Б шк. (Лапіна А.О.)

у І етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце – Компанієць Анастасія (1-А шк.)

ІІ місце –  Кононенко Каріна (2-Г шк.)

ІІІ місце – Кудлай Маргарита (2-Г шк.)

Викладач: Голішенко Н.А.

        Студенти  1 курсів взяли активну участь у мовному квесті. Найкмітливішими виявилися студенти 1-А шк., що зайняли І місце. Вітаємо також студентів

1-А дшк. (ІІ місце), 1- ОМ (ІІІ місце).

У конкурсі «Українці сміються» переміг студент 4 курсу групи Г Шпонько Артем.

Бажаємо всім студентам нових перемог!

Лунай, українська пісне!

7 листопада 2019 р. у педколеджі Хортицької національної академії  лунали чудові мелодійні українські пісні. Веселе караоке об'єднало викладачів та студентів, дозволило відпочити та набратися сил, передати позитивні емоції один одному. Чергова група 4 курсу групи Б спеціальності 013 Початкова освіта та викладачі філологічних дисциплін цим заходом намагалися донести красу української пісні до кожного серця.

Формування інфо-медійної грамотності майбутніх вчителів

   21-22 жовтня випускниця педагогічного коледжу, вчитель мистецтва ЗСШ №40, учасниця багатьох регіональних, Всеукраїнських, міжнародних конференцій з питань інфо-медійної грамотності, Ніконенко Вікторія Юріївна провела заняття з елементами тренінгу з формування медіаграмотності «Досліджуємо медіа» для студентів 2-х курсів спеціальності 013 Початкова освіта.

  Майбутні вчителі дізнались про можливості сучасних медіаресурсів, про вплив цифрових технологій на дітей та дорослих. Студенти вивчали, що таке медіапростір, історію його розвитку, які бувають різновиди медіа, вчилися відрізняти правдиву інформацію від фейкової, створювати контент, розпізнавати джинсу в фільмах, мультфільмах. Майбутні вчителі сприймали, аналізували, критично оцінювали інформацію в медіатекстах, набували необхідних навичок вмілого та безпечного споживання інформаційних продуктів.

Спартакіадa – 2019

Щорічно восени, а саме 30 вересня 2019 року, на стадіоні коледжу було проведено відкриття «Спартакіади – 2019 р.».

Майже 600 студентів були залучені до участі в змаганнях. Чудовим подарунком для всіх присутніх були виступи груп 4–Г  шк., та 4–А дшк. Студенти з задоволенням провели музикально-розважальні руханки, які підбадьорили спортивний дух перед змаганнями.

Під час «Спартакіади – 2019» буди проведені такі види легкої атлетики :

-             біг 60 м (дівчата);
-             біг 100 м (юнаки);
-             штовхання ядра (дівчата);
-             стрибки у довжину з розбігу (дівчата, юнаки);
-             естафетний біг 4*100 м (дівчата).

По закінченню змагань всі нагороди: грамоти та медалі – знайшли своїх переможців.

Дякуємо всім, хто був залучений до організації та проведення спортивно-масового заходу. Бажаємо всім студентам підтримувати спортивний азарт. Нехай ваше життя буде сповнене вдалими стартами та переконливими перемогами !!!

З повагою, комісія викладачів фізичного виховання.

Свято високої духовності і любові

7 жовтня 2019 року до студентів відділення Образотворче мистецтво завітав член Національної Спілки  майстрів народного мистецтва України Сполітак Феодосій Дмитрович – автор унікальних козацьких люльок, Іконостасу Української Православної автокефальної церкви св. Миколи. С. Студенти дізналися, як народні майстри Запорізького краю своїми унікальними витворами возвеличують  і відроджують народне мистецтво. І на думку прийшли слова письменника-земляка Петра Ребра: « Народні майстри і народні майстрині, Ви іскорку Божу в серцях несете».