Свято зустрічі з юністю

 

Ювіляри усіх років переконували теперішніх студентів, що навчальний заклад найкращий, бо саме він дав їм старт у життя. А коледж, незважаючи на те, скільки років пройшло  - пролетіло:  чи  то сорок п’ять,чи  лише п’ять, пам’ятає кожного свого студента, радіє успіхам і безмежно гордиться  своїми випускниками. З уст тих, хто у вечір споминів причастився до слова, йшло тільки добро і радість; були  теплі й щирі слова, сповнені безмежної вдячності за міцні знання, за турботу, за людяність.

Коледж  також дуже щасливий тим , що з кожним роком все більше і більше  випускників,  залишаючи за порогом життєві проблеми , приходить на свято у храм науки, де вічно панує  дух юності, романтики і оптимізму.

Шановні випускники, дякуємо, що ви не забуваєте  заклад , який на час навчання став вам другою домівкою. Знайте, куди б не вела вас дорога життя, у яких краях ви б не опинились, завжди зможете повернутися на  рідний поріг, тут вас зустрінуть з ніжністю і теплом. Тому ми не прощаємося, а тільки говоримо до наступного побачення. До нової  зустрічі, друзі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити