Рідному коледжу - 128 років

Переглянути фото

21 грудня Педагогічний коледж Хортицької національної академії відзначив   128-річчя від дня заснування закладу.

На урочистому заході проректор з наукової роботи Хортицької національної академії, кандидат соціологічних наук, доцент Гордієнко Н. М. після  вітального слова   вручила  грамоти викладачам за сумлінне виконання посадових обов'язків, вагомий внесок у справу формування іміджу коледжу та з нагоди Дня народження закладу,   а заступник директора з навчальної роботи Педагогічного коледжу Смоляк В. М. – студентам за спортивні досягнення  та успіхи у навчанні.

Згадав студентські роки у стінах закладу та привітав присутніх і заступник голови районної адміністрації міської ради по Хортицькому району  Крайнов  В.П.

Зранку студенти чергової групи (кл.кер. – Волошко Т.М.) вітали працівників коледжу та студентів  цукерками з побажаннями, а на урочистому заході  учасники святкового дійства -  щирим та задушевним словом, ліричними та запальними піснями,  а також цікавими відеоматеріалами. У холі коледжу всі мали можливість сфотографуватися у різних за тематикою фотозонах:  «Наша історія за 128 років» та «Новорічний калейдоскоп».

Вітаємо!  129 – ту сторінку розпочато!

Додати коментар


Захисний код
Оновити