Практика «Перші дні дитини в школі»

У цьому навчальному році випускники коледжу сп « Початкова освіта» успішно пройшли практику «Перші дні дитини в школі» у період з 03.09-07.09 2018 р. практику «Перші дні дитини в школі», мета якої – ознайомити студентів із своєрідністю періоду адаптації дитини до нових умов у перший тиждень її перебування  у школі.

З 1 вересня в Україні стартувала реформа освіти – НУШ. Ми вдячні вчителям базових шкіл Хортицького району, м.Запоріжжя гімназії №45, ліцею №99, ЗОШ I-III ст.№ 24,32,49,51,91,92, які поділилися своїми здобутками та напрацюваннями з втілення ідей Нової української школи.

Студенти побачили особливісті нової школи – це організація такого освітнього середовища, що сприяє вільному розвитку творчої особистості. У такій школі зростає частка проектної, командної та групової діяльності у педагогічному процесі. Організація освітнього простору навчального кабінету вимагає широкого використання інформаційних технологій, мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання. Новий зміст освіти, заснований на інтеграції та формуванні компетентностей, потрібний для успішної самореалізації у суспільстві; педагогіка,що ґрунтується на партнерстві, орієнтація на потреби учня в освітньому процесі. 

Студенти коледжу познайомились з організацією освітнього середовища у класі, плануванням роботи вчителя в перший тиждень (модельна програма «Я-школярик»), проведенням ранкових зустрічей, розробкою та впровадженням правил і рутин, способами інтеграції навчання, способами оцінення навчальних досягнень учнів (вербального, формувального, портфоліо), формами співпраці вчителя та батьків, з реалізацією головних завдань першого тижня( очікуваних результатів) та їх зв`язком із завданнями адаптаційно-ігрового періоду початкової школи. Випускники провели моніторингові дослідження готовності  учнів до навчання у школі. За результатами педагогічної практики студенти виготовили і презентували лепбуки «Нова українська школа», електронні скарбнички , ознайомились з методичною літературою. Ця практика надихнула студентів на творчій пошук формування особистості вчителя Нової української школи.

Відеорепортаж з місця подій. (Натисни ТУТ!)