«День дошкілля»

 

05 жовтня 2017 року на базі Запорізького коледжу відбувся обласний захід «День дошкілля», який проводився у рамках Міжнародного Тижня освіти дорослих за ініціативою кафедри дошкільної освіти КЗ «Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти»

В урочистій частині заходу брали  участь:

Озерова Тетяна Ярославівна - директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Чернікова Людмила Антонівна, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-навчальної роботи КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.

Погребняк Юлія  Валеріївна, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Мельнік Олександр Миколайович, кандидат педагогічних наук, директор Запорізького педагогічного коледжу

Студенти та викладачі циклової комісії дошкільних дисциплін взяли участь у Воркшопі з презентації оновленого варіанту освітньої програми «Впевнений старт» (заг. ред. Піроженко Т.О.) та методичного комплексу до неї (посібник для вихователя, батьків та дитини), який проводено кандидатом психологічних наук, старшим науковим співробітником лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України (м.Київ) Хартман О.Ю.

Байєр О.М., кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО»ЗОР провела лекцію з теми «Освіта дорослих – як поклик сучасності та складова реформ у системі освіти України. Презентація основних напрямів розвитку дошкільної освіти у 2017-2018 н.р., та реалізації післядипломної освіти у 2018 році»