Ігри для діток

Вже не перша зустріч відбулася між студентами Запорізького педагогічного коледжу та дітьми Запорізької багатопрофільної лікарні № 5 хірургічного відділення.

12.02.2018 р. студенти провели ігри для діток, розповіли про тиждень Масляної, привітали з Днем святого Валентина, подарували яскраву газету і листівки. Приємно, що такі зустрічі допомагають відволікатись дітям від сірих буднів лікування, посміхатись, радіти життю.

ФОТОЗВІТ (Для перегляду натисніть ТУТ!)

 

Осіння казка для дітей

Вже стало доброю традицією коледжу проведення майстер-класів для вихованців різних закладів. Так і 23 листопада 2017 року студенти 4-А шк. відвідали діток Запорізької багатопрофільної лікарні № 5 неврологічного відділення. 

Студенти провели майстер-клас на тему «Осіння казка».  Діти відгадували загадки, грали в ігри, уявно побували в осінньому лісі, виготовили яскраві різнокольорові листочки.  За словами вихователя лікарні: «Дітям дуже подобаються такі заняття, адже вони відволікають від сумних, довгих днів лікування, дарують посмішку та надію на краще. Наші вихованці з нетерпінням чекають нових зустрічей зі студентами».

 

«Право у моєму житті»

19 вересня 2017 року працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Запорізькій області проведено правовий кінолекторій із студентами та викладачами Запорізького педагогічного коледжу на тему «Право у моєму житті». Метою зустрічі було сформувати у студентів розуміння важливості права в їхньому житті та необхідності активної позиції в реалізації ними своїх прав. Під час заходу було продемонстровано фільм про права людини. 

Крім того, окрему увагу учасників заходу було звернуто на реформування органів юстиції, на мету та зміст проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Серед студентів та викладачів були розповсюджені інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО: на безоплатну правову допомогу», «ТИ МАЄШ ПРАВО захистити свій бізнес і своє майно», «ТИ МАЄШ ПРАВО на освіту без корупції», «ТИ МАЄШ ПРАВО вирішити спір самостійно».

У гості до малечі

Відвідування Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Вже стало традицією відвідування дитячих закладів студентами коледжу. Ось і 13.04.2017  студенти 3-Г шк. разом з викладачами Петриченко Н.Л., Чорною Г.В. завітали до одного із тих закладів, де діти позбавлені батьківської турботи і любові, тому  так завжди  чекають гостей.

Детальніше: У гості до малечі

Тернінги для викладачів

13 березня проведено тренінгове заняття для викладачів на тему: «Толерантне ставлення до оточення».