Помилка
  • Помилка завантаження даних стрічки

Психеї - 15 років!

Вітаємо психологічну агенцію "Психея" з 15-річчям. За роки своєї діяльності студенти - учасники гуртка провели багато цікавих та різномантіних заходів. Так і в 2017-2018 навчальному році проведені тренінгові заняття, корисні зустрічі,  виховні години, години саморозвитку, акції та виставки.

Вітаємо учасникі бажаємо успіхів та натхнення!

Заняття з ел. тренінгу

Практичним психологом та соціальним педагогом в першому та другому семестрі 2017-2018 н.р. проведені заняття з елементами тренінгу на заочному відділенні для майбутніх вихователів та вчителів. Студенти більше дізнались один про одного, поглибили знання про шляхи самовдосконалення, отримали позитивні емоції. Чекаємо нових зустрічей із студентами заочного відділення у наступному навчальному році!

Фотозвіт

Всесвітній день охорони психічного здоров’я

10 жовтня – Всесвітній день охорони психічного здоров’я.  З даної теми психологічною службою підібрано відповідну інформацію та оформлено стенд із слоганами. Студенти пригадали як підтримувати психічне здоров’я, як  і де отримувати позитивні емоції, радіти життю. 

«Я – студент ЗПК»

Протягом вересня практичним психологом та соціальним педагогом проведені заняття з елементами тренінгу для студентів перших курсів на згуртування групи та на тему: «Я – студент ЗПК». Під час занять студенти більше познайомились між собою, отримали позитивні емоції та інформацію про можливість звернення до психологічної служби коледжу у разі потреби.