Феномен кліпового мислення

На методичній раді 12.03.2018 було розглянуто питання "Психолого-педагогічний супровід навчально - виховного процесу із врахуванням специфіки прояву феномену кліпового мислення як форми сприйняття навколишньої дійсності сучасною молоддю" та вироблені рекомендації з цієї проблеми. Шановні педагоги, прохаємо дотримуватись даних рекомендацій в роботі з сучасними студентами.

Детальніше: Феномен кліпового...

Тренінги з викладачами

Практичним психологом та соціальним педагогом педагогічного коледжу проведені тренінги з викладачами на теми: «Радіємо життю», «Світ моїх емоцій», «Моя саморегуляція», «Мій внутрішній світ», «Мої емоції у малюнку на склі». Викладачі мали змогу отримати позитивні емоції під час занять, бути самими собою, висловити свої міркування в колі колег. В подальшому планується продовжити проведення тренінгів для викладачів щодо особистісного і професійного самовдосконалення. Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Психолог інформує

В поточному навчальному році активно працює психологічна агенція «Психея» (Керівник практичний психолог Муравська О.А.)

Традиційним стало проведення учасниками гуртка виховних годин в групах на психологічну тематику в формі тренінгових занять. Під керівництвом практичного психолога члени психологічної агенції вправляються в проведенні кожного заняття, після чого в ролі тренерів проводять такі заняття в академічних групах.

В першому півріччі 2017 – 2018 н.р. було проведено 25 занять з елементами тренінгу в 20 групах з тем «Маркетинг часу» зі студентами нового набору, «Докладаємо зусиль» зі студентами ІІ – ІІІ-х курсів та заняття з проблеми толерантності зі студентами І – ІІІ-х курсів.

У другому півріччі підготовлена і проведена година саморозвитку «Як читати людину немов книгу» та виховні години «Що означає бути впевненим в собі?!» в 10 академічних групах.

Враження студентів від спілкування у психологічній агенції: «З найпершого спільного тренінгу мене зацікавила ця діяльність. Бо теми, які виносили на обговорення, були вічними та актуальними водночас. Як і багато років тому, так і у наші дні студентів цікавить проблема людських стосунків та власного ставлення до навколишнього світу». (Шевченко Олександра, група 4 А спеціальність «Початкова освіта»). «Щодо моєї групи, то ми всі дівчата чекаємо виховну психологічну годину, тому що знаємо: що буде та інформація, що дає можливість більше пізнати себе та один одного, будуть їх улюблені тести, вони зможуть дізнатися більше про себе та одногрупників» (Токміна Таїсія, група 3 А спеціальність «Початкова освіта»)

Психолог інформує

Практичним психологом та соціальним педагог педагогічного коледжу проведені тренінги з викладачами «Радіємо життю», Я та мої емоції!», «Моя саморегуляція», «Зазирни внутрь себе»

Викладачі змогли зарядитись позитивом та енергією під час тренінгових занять, отримавши можливість побудувати самими собою, висловити свої міркування в колі друзів. В подальшому планується робота в цьому напрямку.