БАТЬКІВСЬКІ ДНІ В КОЛЕДЖІ

  19 січня та 25 січня у Педагогічному коледжі відбулися батьківські дні.  Майже 400 батьків відвідали цей традиційний захід, щоб переконатись, що вибрали для своїх дітей гідну професію та один з найпрестижніших навчальних закладів області.

  На порядку денному  загальних зборів - актуальні питання  організації навчально-виховного процесу в коледжі. Із вступним словом до батьків звернулася директор коледжу  Лопатинська Н.А., ознайомивши з перспективами розвитку  коледжу і подальшого навчання студентів. Смоляк В.М., заступник директора з навчальної роботи, повідомив батьків про організацію освітнього процесу в 2018-2019 н.р., у тому числі  про  ДПА  і закінчення навчання студентів випускних груп. Завідувачі відділень Оласюк Ю.В. та Орловська Л.О.  проаналізували результати навчання за І семестр навчального року.

  Про створення нових і поліпшення існуючих умов проживання, навчання і відпочинку студентів у гуртожитку ознайомила завідувач гуртожитку Лазарєва Л.П.

  На зборах  також було висвітлено діяльність благодійного фонду «Співдружність» (Андрєєва Н.О.).

  Збори продовжувались у групах, де батьки поспілкувалися з класними керівниками груп, уточнили систему нарахування рейтингового балу,  обговорили і вирішили актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки, пропусків занять та інше.

  Батьківські збори є ефективною формою взаємодії між батьками і викладачами, яка допомагає реалізувати всі поставлені цілі.

 ФОТОЗВІТ

Звіт про діяльність батьківського благодійного фонду "Співдружність" Педагогічного коледжу КЗВО "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" ЗОР за листопад 2017 - грудень 2018