Фестиваль Українського Слова і Пісні

Фестиваль Українського Слова і Пісні

«Україна – це я! Україна - це ти!Україна - це ми, Україна!»

у Педагогічному коледжі Хортицької національної академії

  І знову 22.03.2019 Педагогічний коледж Хортицької національної академії традиційно  гостинно відчинив двері учасникам щорічного обласного  фестивалю Українського Слова і Пісні   «Україна - це я! Україна - це ти! Україна - це ми, Україна!» з нагоди святкування Шевченківських днів та 80-річчя Запорізької області.

Світла, по-святковому прибрана актова зала зустріла студентів  із 13 технікумів та коледжів  м. Запоріжжя та області.

  З вітальним словом до студентів та викладачів від імені Департаменту освіти і науки  Запорізької облдержадміністрації  звернулася головний спеціаліст Волкова Г. В.

На свято завітали і представники районної адміністрації Запорізької міської ради  по Хортицькому району Крайнов  В.П., заступник  голови  районної адміністрації, і Калібабчук Т. М., завідувач сектору.

З уст майбутніх  вчителів, аграріїв, правників, енергетиків, медиків, економістів талановито і щиро лунало Українське Слово та Українська Пісня.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи  Педагогічного коледжу та солодощі, а навчальні заклади  були нагороджені Грамотами  Департаменту освіти і науки Запорізької обласної  державної   адміністрації.

Подібні заходи об`єднують українців і дають змогу талановитій молоді  зробити  ще один крок до пізнання джерела творчості нашого народу.