І спогади линуть…

  Традиційно в останню суботу березня колишні студенти  минулих років злетілися на зустріч зі своєю юністю, на свято добрих спогадів, на  Свято зустрічі випускників.
Гамірно, тепло і світло було 30.03.2019 у Педагогічному коледжі. 
  Теплими словами та найкращими побажаннями зустріла колишніх випускників директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Н.А.Лопатинська, випускниця ювілейного 1989 року.


 Для гостей святкового вечора була підготована цікава програма: екскурсії коледжем, музичні вітання від солістів-студентів, запальний танець, виступи вокального   ансамблю української пісні «Хортичаночка».
  Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена  спогадами про юність, про цікаві заняття і галасливі перерви, дружбу.
   Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  десять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднали  викладачі,  незабутні пари, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.
  Хоча і не можливо передати все те, що було на зустрічі, але ці фото допоможуть тим, хто не прийшов, відчути себе часткою дійства.