Музично-театралізована вистава в ЗДО № 237

04.03.19 студенти 2 курсу групи А, спеціальності 012 Дошкільна освіта, які входять до складу гуртка «Перші сходинки до професії «Вихователь логопедичних груп» під керівництвом Зінченко О.А. провели музично-театралізовану виставу в ЗДО № 237 для дітей з вадами мовлення. Керівництво ЗДО висловило подяку за проведений захід.

Читати далі...

Конкурси… Фестивалі…

16 лютого 2019 року студентки педагогічного коледжу Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії, солістки вокально-естрадної студії «Ритм» (кер. заслужений діяч естрадного мистецтва України, відмінник освіти Алсу Давиденко),  взяли участь в обласному етапі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми» у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», який відбувся у ПК «Орбіта».  Нагороджена  дипломом  за участь Кудлай Маргарита (1- Г шк.) і диплом лауреата (3 місце) отримала Туша Юлія (2 - Г дшк.) у  номінації  «Вокал».

Цього ж дня дівчата стали переможницями Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Таланти Хортиці – 2019» (у ПК «Титан») у номінації «Естрадний вокал»:  Юлія Туша отримала диплом лауреата ІІІ ступеня, а  Маргарита Кудлай - лауреат  ІІ ступеня.  

Відрадно, що Юлія і Маргарита не розгубилися серед гідних суперників (більше 130), зацікавили журі своїми талантами та отримали заслужені нагороди.

Вітаємо! Бажаємо дівчатам  нових звершень і творчих перемог!

Creative Box

Оголошення

У коледжі розпочав свою роботу новий креативний гурток з акторської діяльності «Creative Box». Якщо ти креативний, бачиш себе на сцені та просто хочеш провести час у приємній компанії – йди до нас !!   Приходь кожен четвер  у 115-ту аудиторію та відкривай для себе чудовий світ акторської гри.