Помилка
  • Помилка завантаження даних стрічки

Конкурс «Гринвіч»

У грудні 2018 року відбувся ІХ всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». За 8 років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів та студентів з різних регіонів України.

34 студента 1-2 курсів педагогічного коледжу Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії брали участь у конкурсі та отримали сертифікати і подарунки.

Вітаємо студентів 1 курсів, які показали найкращі результати: Лаврентьєву Анастасію (1-А шк.), Франчук Анастасію (1-Б шк.), Клименко  Уляну (1-Б шк.) та студентів 2 курсів Гринченко Марію (2-Б шк.), Дімітрову Діану (2-Б шк.), Шаповалову Олександру (2-А шк.)

Особлива подяка викладачу англйської мови Гостєвої Тетяні Леонідівні, яка взяла на себе організацію конкурсу серед студентів нашого навчального закладу, та викладачам коледжу Гузенко Катерині Олександрівні, Неборачко Олені Василівні та Євенко Олені Володимирівні за підтримку проекту та співпрацю у проведенні конкурсу в 2018 році.