Актуальність ідей Гуманної Педагогіки в оновленому освітньому просторі

22 квітня 2019 р. відбулася науково-практична студентська конференція «Актуальність ідей Гуманної Педагогіки в оновленому освітньому просторі». Автор та організатор заходу, викладач психолого-педагогічних дисциплін Бикова Тетяна Борисівна, ознайомила учасників конференції з питаннями, що є актуальними на сучасному етапі розвитку української освіти. Студенти 4 курсу групи А Черняєва Анастасія, Степаненко Наталія, Кривега Вікторія проаналізували вплив педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського на формування сучасної освіти. 

В практичній частині конференції студенти 2 курсу групи Г шкільного відділення разом з викладачем психолого-педагогічних дисциплін Юрченком К.І. продемонстрували варіант проведення ранкових зустрічей «З добром – у новий день!» Ніхто з присутніх не залишився байдужим до твору В.О. Сухомлинського про невичерпне і безмежне у своїй любові серце матері , який прочитала студентка 1-А шкільного відділення Плівачук Вікторія.

Студенти 1-В шкільного відділення продемонстрували свою акторську майстерність, інсценізуючи казку великого гуманіста «Дівчинка і ромашка». Учасники конференції з цікавістю сприйняли виступ керівника Запорізького відділення Всеукраїнської Асоціації гуманної педагогіки – Розенкової Світлани Валентинівни, яка акцентувала увагу всіх на актуальності ідей педагогіки співробітництва в світлі реформи НУШ.

Студенти 2-х курсів Шаповалова Олександра і Чупілко Діана розкрили важливість проведення для учнів початкової школи виховних заходів з морально-етичного напрямку виховання та використання у педагогічній практиці методів гуманної педагогіки.

Студентам було запропоновано для розв’язування декілька педагогічних ситуацій та показано зразок їх гуманного вирішення. З Асоціацією Гуманної педагогіки коледжу плідно співпрацює психологічна агенція «Психея», яка допомагає майбутнім вчителям стати тактовними, толерантними, гуманними. Завідувачка шкільним відділенням Орловська Людмила Олексіївна побажала членам Асоціації Гуманної педагогіки подальших успіхів і нових звершень.

ФОТОЗВІТ (для перегляду натисніть ТУТ!)