День працівників освіти у коледжі

       Щире  студентське: «Вітаємо!»  - лунало у педагогічному коледжі з самого ранку, адже сьогодні майбутнє покоління вчителів та вихователів вшановувало працівників освіти закладу.

         Листівки, кульки, осінні квіти, музика, а головне – посмішки, створювали святкову атмосферу.

       Студенти  підготували цікаві  концертні номери й привітання для працівників освіти, а директор коледжу Лопатинська Н.А. вручила грамоти та подяки викладачам.          Найяскравішою  фінальною крапкою цього дня став феєричний виступ викладачів закладу з піснею «Сто відсотків щастя».

         Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання  студентів та працівників освіти.

1 дзвоник 2019

Урочисто, хвилююче, яскраво, весело приймали у свою коледжну родину студентів нового набору.

Посвята в студенти – нова сходинка в житті вчорашніх школярів.

Майже 160 випускників шкіл стали студентами навчального закладу.
З вітальним словом виступила директор коледжу, кандидат педагогічних наук  Лопатинська Н.А.

Першокурсники  дали клятву дотримуватися кодексу  честі студента  педагогічного коледжу, бути вірними громадянами України, стати справжніми професіоналами і отримали символічний студентський квиток від директора коледжу Лопатинської Н.А. та ключ знань від голови студентського парламенту Мосіної Катерини. Шефи-старшокурсники радо вітали новачків хлібом-сіллю, а члени студентського братства провели зі студентами груп нового набору цікаве випробування на кмітливість та уважність.

Після урочистого привітання  з початком нового навчального року студентів чекало спілкування з класним керівником.

Добридень, новий 2019-2020 навчальний рік.

Урочисте вручення дипломів 2019

   28 червня 2019 року в ПК Хортицький відбулося урочисте вручення дипломів випускникам педагогічного коледжу Хортицької національної академії.

    Вручення дипломів, обмін побажаннями, сльози і сміх, пісні та вальс – це те, що запам’ятається. Дівчата у гарних вечірніх сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз. Для них випускний бал є певною межею, за якою розпочинається доросле життя. Безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів, широка дорога нового життя, самостійного, дорослого.
   Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
    Щасти вам у всьому! В добру путь, випускники 2019 року!

Фотозвіт (переглянути можна ТУТ!)

Вручення дипломів 2019!

28 червня 2019 року о 14.00 відбудеться

урочисте вручення дипломів випускникам у ПК «Хортицький».

Запрошуємо всіх бажаючих!